هر آدمی مثل یک کتاب می‌مونه که می‌تونه باز و خوانده بشه

متولد بيستم خرداد 1357 ، دارای مدرك دانشگاهي مديريت بازرگاني و مديريت مالي به عنوان كارمند در اسفند 1380 شروع به كار کردم.دنبال رسالت خودم در زندگي بودم .در سال 97 دوره نوبل دكتر آزمنديان شركت كردم،خداروشكر رسالتم را يافتم.

يكي از ارزش هاي مهم من کمک کردن به دیگران مي باشد، از رشد و پیشرفت نه‌تنها در خود که در افراد دیگر نیز لذت می‌برم و دوست دارم تا جایی که می‌توانم در این امر به دیگران کمک کنم.دوره هـاي كوچينگ را از سال 97 شــروع كردم تا سطح دو ادامه دادم دركنار آن دوره كوچينگ تحصيلي ودوره هـاي روانشناسي را گذرانـدم.

حساسیتي که نسبت به روزهای شروع سال تحصیلی داشتیم و داریم، می‌گـذرد. تلخ یا شیـرین، در طول زندگی آنقـدر شروعها و پایان‌های مهم را تجربه می‌کنیم، که کمتر فرصتی برای به یاد آوردن آن روزها، باقی می‌ماند. اما، آنچه در طول سال تحصیلی روی داده است، بـرخوردهایی که پدر و مادر و معلم، با ما داشته‌اند، فـراموش نمی‌شوند. حتی اگر در ذهن هوشیار ما، باقی نمانند، در ناخودآگاه ما، می‌مانند.

رفتارهای خوب، همچون دانه‌ای، جوانه‌ می‌زنند و در سالهای بعد رشد می‌کنند و رفتارهای نادرست،‌ زخم‌هایی به جان ما می‌زنند که اگر در ظاهر، التیام هم بیابد، جای آن را گاه تا پایان زندگی، می‌توان در رفتارها و تصمیم‌هایمان مشاهده کرد .

آنچه در اینجا می‌آید، حرف‌های جدیدی نیست. بعضی‌ حرف‌ها را باید بـارها و بارها گفت و یادآوری کرد. آنقدر زیاد که جدی گرفته شود و اجرا شود. حتی وقتی هم اجرا شد، باید گفت و تکرار کرد، تا اهمیت آنها هرگز به فراموشی سپرده نشود.

طي دوره كوچينگ براي فرزند خود كوچ گرفتم وتاثير مثبت آن را در درس و رشد شخصيتي آن مرا به فكر انداخت آموزشهاي در خصوص كوچينگ تحصيلي ونوجوان دوره ببينم و به عنوان رسالت خودم انتخاب كنم.

pcc coaching

من به عنوان یک مادر و كوچ اعتقاد دارم ، موفقیت مسیری است که هر دانش‌آموزی باید آن را بیابد و اینکه افراد لزوما از یک راه موفق نمی‌شوند و در واقع می‌توان گفت؛ موفقیت نسخه جمعی ندارد و اکتشافی است، تجویزی نبوده و اکتسابی است .